Atsiliepimai žiniasklaidoje

„Laisvės kelyje“ – jau daugiau nei 3000 vardų
Prie Vilniuje kuriamo „Laisvės kelio“ per mėnesį prisidėjo daugiau nei 3000 asmenų ir šeimų iš viso pasaulio. Skulptūra „Laisvės kelias“ – kovos už nepriklausomybę atminimas ir laisvės bei vienybės simbolis ateities kartoms – iškils legendinio Baltijos kelio atkarpoje ir simbolizuos susikibusių rankomis žmonių grandinę.

Laisvės kelio kaina – tik 25 litai. Prisidėjau aš, prisidėk ir tu

Šiandien už simbolinius 25 litus nupirkau plytą. Ji turėtų padėti pastatyti „Laisvės kelią“ – tai skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus šalies gyventojus bei Lietuvos patriotus tęsti laisvės ir vienybės kelią. Projekto idėja gimė matant šiandieninę apatiją, pesimizmą ir susipriešinimą.

„Laisvės kelio” rėmėjai – nuo Dubajaus iki Atlantos
Prieš savaitę Vilniuje pristatytas „Laisvės kelio” skulptūros projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui, sulaukė rėmėjų iš viso pasaulio. Prie simbolio Lietuvos laisvei ir vienybei kūrimo jau prisidėjo tokių tolimų šalių, kaip Jungtiniai Arabų Emyratai ir JAV, gyventojai.

Skulptūroje „Laisvės kelias” gali būti ir tavo vardas
Trečiadienį Vilniuje pristatytas skulptoriaus Tado Gutausko projektas – skulptūra „Laisvės kelias”. 60 metrų ilgio, 3,3 metrų aukščio, 0,5 metro storio abipusė trispalvė siena, simbolizuosianti prieš 21 metus vykusį Baltijos kelią turėtų iškilti sostinės Konstitucijos prospekto pabaigoje, priešais Moksleivių rūmus. Ar šis projektas bus įgyvendintas, ar skulptūra pasieks maksimalų ilgį, priklausys nuo kiekvieno iš mūsų.

„Laisvės kelias” ragins nepamiršti vienybės
Trečiadienį Vilniuje pristatytas žinomo skulptoriaus Tado Gutausko projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui. Tai skulptūra „Laisvės kelias”, iškilsianti toje vietoje, kur ėjo legendinis Baltijos kelias.